Kontaktujte nás: 482 465 070 | mazda@pelesi.cz

TO JE MOJE AUTO

To, co každý z nás očekává od svého auta, se jistě nějak odráží na jeho vzhledu či vnitřním vybavení - není to jen o volbě barvy či stupni výbavy konkrétního modelu.

Základ vozů Mazda jistě tvoří skvělá technika a jedinečný design. Protože ale srdcem vašeho vozu jste VY - ŘIDIČ, je určitě správné projevit svou osobnost i na designu či vybavení vašeho vozu.

S našimi zákazníky jsme zvyklí chystat Mazdy "na míru" - ať již s pomocí originálního příslušenství či řady dalších praktických či designových doplňků. Nejraději však máme PelesiDesign - díky originálním polepům karoserie můžeme skutečně podtrhnout soulad mezi vámi a vaší Mazdou. Podívejte se na náš Facebook, tam uvidíte pár úprav, které jsme zrealizovali a mohli se jimi pochlubit..

Jak PELESI DESIGN probíhá? Je to jednoduché..

PELESI DESIGN 

Můžete k nám přijít s konkrétní představou, ale rádi si Vámi sedneme jen nad myšlenkami a vytvoříme několik návrhů, ze kterých si vyberete sami. Nemusíme jen malovat ručně, můžeme společně hledat inspiraci na internetu nebo zaúkolovat grafiky, se kterými spolupracujeme. Společný cíl je jasný - vytvořit takový design, který bude ten správný pro vás, ten jediný na světě!

PELESI DESIGN

Volbou Mazdy prozrazují naši zákazníci vysoké nároky i vášeň pro design i moderní technologie. Představte si, jak volbou doplňků nebo i malými designovými úpravami dokážeme přizpůsobit charakter vašeho vozu přesně podle vašeho vkusu. Tak, abyste si mohli říct "TO je moje auto!".

Přeji vám veselé přemýšlení :-)

Michal Mareš, prodejce Mazda

Michal Mareš

prodejce vozů Mazda, PELESI AUTO Liberec.